Warszawa, Włochy, 24,35m2

Jednopokojowy lokal na parterze w kameralnej, 3-piętrowej kamienicy przy ul. Potrzebnej 9 w Warszawie. Wejście bezpośrednio od strony ul. Potrzebnej. Istnieje możliwość połączenia lokalu z sąsiednim lokalem, zwiększając powierzchnię dwukrotnie.

Lokal o powierzchni 24,35m2 jest po kapitalnym remoncie. Wszystkie instalacje w mieszkaniu są nowe. W lokalu na podłodze położone są płytki. Wystawa okien: południowy – wschód. Czynsz za mieszkanie to 232 zł (fundusz remontowy i eksploatacyjny).

Budynek po kapitalnym remoncie, w związku ze zrealizowaną inwestycją – naprawiony dach, wyremontowana klatka schodowa, elewacja + ocieplenie, balkony, nowe instalacje, zagospodarowanie terenu.

Dodatkowym atutem jest możliwość dokupienia miejsca postojowego na podwórku z bramą na pilota oraz piwnicy.

Atrakcyjna lokalizacja, pozwalająca szybko dojechać do centrum Warszawy. Ponadto w odległości 350m znajduje się przystanek kolejowy, gdzie dostępna jest duża liczba połączeń kolejek podmiejskich oraz SKM. Dojazd SKM na Dworzec Centralny zajmuje około 12 minut. W odległości 350 metrów od kamienicy znajdują się także przystanki autobusowe. W najbliższej okolicy dostęp również do niezbędnej infrastruktury jak np. przychodnia, szkoły, żłobek, sklepy, banki itp. a ponadto park oraz Staw Koziorożca. Dużo miejsca do zaparkowania samochodu dla ewentualnych Klientów.

Cena lokalu to 148 535 PLN (6 100 PLN/m2).

W tym samym budynku posiadamy w sprzedaży jeszcze wykończone w wysokim standardzie mieszkanie zlokalizowane na III piętrze o powierzchni 35,66m2. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w sprawie ofert.

Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Zdjęcia oraz plan: