Kraków, al. Krasińskiego

W modernistycznej kamienicy z lat 30-tych zlokalizowanej w obrębie Starego Miasta przy Alei Krasińskiego 9 w Krakowie wykonaliśmy adaptację całej kondygnacji piwnic na cele biurowe. Efektem tego był kompleks 11 niedużych lokali biurowych w bardzo dobrym standardzie, a przy  tym w niebywale atrakcyjnych cenach.  Część z nich można było łączyć, z czego skorzystali kupujący potrzebujący większej powierzchni. Warto wspomnieć o doskonałej lokalizacji: 650m od Zamku Królewskiego na Wawelu, 300m od Bulwarów Wiślanych, w odległości 70m-200 znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe z ogromną ilością połączeń, a także bogata infrastruktura handlowo-usługowa.  Powierzchnia lokali wynosiła od 13,18m2 do 38,61. Każdy z nich stanowił odrębną własność z księgą wieczystą. Części wspólne zostały wyposażone w instalację pod monitoring wewnętrzne. Poziom -1, tak jak pozostałe kondygnacje w budynku wyposażony jest także w nowoczesną windę. Każdy lokal został wyremontowany i sprzedawany w stanie gotowym do użytku. Na podłogach położone zostały płytki ceramiczne Villeroy & Boch. Zainstalowano nowe okna drewniane z szybami P4 oraz satynowymi klamkami. Każde z pomieszczeń zostało wyposażone w instalację internetową, telefoniczną, wideofon, wentylację mechaniczną oraz drzwi wejściowe Porta.

Wykonując ten projekt zwiększyliśmy świadomość kupujących, że piwnice mogą kojarzyć się dobrze i być świetną alternatywą dla drogich typowych nieruchomości. Pod adresem Krasińskiego 9 w lokalach zaadaptowanych przez naszą firmę z swoje biura otworzyli m.in. rzeczoznawcy majątkowi i architekci.

W krajach zachodnich, w których ceny nieruchomości są znacznie wyższe niż w Polsce doceniono piwnice już dawno. W Polsce w takich miastach jak Kraków czy Warszawa każdego roku ukazujemy Klientom ogromne możliwości związane z adaptacją i wykorzystaniem podobnych lokali.

7 6 8

<- poprzednia realizacja || następna realizacja ->