Kraków, ul. Łokietka

Ulica Władysława Łokietka 6A to adres naszej kolejnej inwestycji, podczas której dokonaliśmy remontu oraz sprzedaży części mieszkań w kamienicy. Ponadto jedno z nich było nietypowym projektem stworzenia apartamentu 2-poziomowego powstałego z połączenia mieszkania na parterze oraz części piwnicy. Podczas prac w lokalach wymieniono instalację wodną, kanalizacyjną, gazową oraz wykonano centralne ogrzewanie zasilane w każdym mieszkaniu gazowym piecem dwu-funkcyjnym. Wykonano instalację internetową, telefoniczną oraz RTV. W zależności od kondycji podłóg odnowiono zabytkowe parkiety lub wymieniono je na nowe dębowe. Standard wykończenia obejmował także kuchnie w zabudowie w pełni wyposażone w sprzęt AGD, wykończone łazienki wyposażone w pralki, nowe drzwi antywłamaniowe, a w niektórych lokalach także klimatyzację.

Kolejnym bardzo ważnym atutem tej jak i szeregu innych naszych inwestycji jest lokalizacja. Budynek usytuowany jest niespełna 2 kilometry od Rynku Głównego w Krakowie, w promieniu 500 metrów znajduje się ogromna ilość przystanków autobusowych oraz tramwajowych, doskonała infrastruktura handlowo-usługowa począwszy od niewielkich sklepików i punktów usługowych poprzez sklepy sieciowe kończąc na klimatycznym funkcjonującym od 1320 roku Placu Targowym Nowy Kleparz, gdzie łatwo znaleźć świeże produkty z podkrakowskich wsi. W okolicy znajduje się także Park Kleparski oraz Fort Kleparski z XIX wieku, jedyny zachowany niemal w stanie pierwotnym tego rodzaju obiekt, w którym obecnie m.in. znajduje się klub muzyczny. Idąc dalej w kierunku Rynku Głównego mijamy coraz liczniejsze historyczne budynki, muzea, miejsca popularnych wystaw jak „Bunkier Sztuki” (BWA), a także ogromną ilość restauracji i kawiarni.

Inwestycja przy ul. Łokietka 6A pozwoliła naszym Klientom na zamieszkanie w miejscu łączącym dobry standard, wygodę oraz klimat historycznego Krakowa.

21 11  3 6

 

 

<- poprzednia realizacja || następna realizacja ->