Warszawa, ul. Wiatraczna

W ramach naszej inwestycji obejmującej generalny remont i nadbudowę przedwojennej kamienicy  przy ul. Wiatracznej 13 w Warszawie powstało 11 nowych lokali.  Mieszkania zostały wykonane pod klucz. Ich standard obejmował m.in. drewniane podłogi z desek dębowych, drzwi antywłamaniowe, instalację telewizyjną, internetową, domofonową, centralne ogrzewanie (piec dwu-funkcyjny z zamkniętą komorą spalania w każdym mieszkaniu), kuchnie wyposażone w sprzęt AGD oraz zabudowę łazienek. Podczas kompleksowego remontu, wymieniono instalacje w częściach wspólnych, a w nowej części stworzono je od podstaw. Budynek dzięki ociepleniu i nowej elewacji zyskał estetyczny wygląd.  Po pracach remontowych zmieniła się także klatka schodowa,  na której m.in. ujednolicono drzwi wejściowe do mieszkań na wszystkich kondygnacjach, odnowiono i uzupełniono zabytkowe lastriko oraz poręcz, a w nowej części wykonano nowe elementy nawiązujące kolorystyką do pozostałej części klatki.

Lokalizacja, jaką jest Wiatraczna 13 zapewnia doskonałą komunikację. Jest ona bogata w przystanki autobusowe, tramwajowe, oferuje również szybki dojazd do dworca kolejowego Warszawa Wschodnia, stacji metra oraz centrum Warszawy.  W bliskim sąsiedztwie znajduje się też duża ilość mniejszych i dużych sklepów, punktów usługowych, szkół i przedszkoli, tereny zielone takie jak  Park J. Polińskiego, a nieco dalej Jezioro Kamionkowskie i Park Skaryszewski. Okolica bardzo się rozwija zarówno pod względem nowych inwestycji mieszkaniowych jak i infrastruktury w tym także planowana jest w rejonie ronda Wiatraczna stacja metra. Także dzięki tym atutom oferowane przez nas nieruchomości były szczególnie atrakcyjne.

Cieszy nas także fakt, że po zakończeniu projektu rozpoczęły się również remonty elewacji sąsiednich budynków w podobnej kolorystyce oraz stylu jak w naszej inwestycji dodatkowo zwiększając atrakcyjność tego rejonu.

IMG_9638_s IMG_9733_s IMG_9705_s IMG_9729_s

<- poprzednia realizacja || następna realizacja ->